Канадська Calfrac планує вихід на український ринок

20 березня 2013

Канадська компанія Calfrac, яка є однією з провідних у сфері проведення робіт з інтенсифікації діючих та законсервованих газових свердловин, найближчим часом планує розпочати роботу в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України, за результатами візиту міністра Олега Проскурякова до Канади.

"Компанія найближчим часом планує вихід на український ринок у зазначеній галузі з використанням новітнього обладнання та технологій", – говориться в повідомленні.

Зауважується, що з української сторони в зустрічі взяли участь представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України і Національної акціонерної компанії "Надра України".

Зазначається також, що Олег Проскуряков наголосив на тому, що для України питання диверсифікації джерел енергопостачання – одне з ключових завдань  порядку денного.

"До того ж, на сьогодні економіка відновлення та інтенсифікації газових свердловин є досить привабливою для залучення інвестицій, тому прихід відомої канадської компанії на цей ринок є дуже позитивним сигналом для подальшого розвитку зазначеного сегменту енергетичної галузі України", – інформує прес-служба міністра.

На сайті компанії зазначається, що Calfrac працює з традиційними родовищами газу в Канаді, з нетрадиційними нафти і газу в США, здійснює горизонтальні гідророзриви пласта в Західному Сибіру (Росія), планує інтенсифікацію роботи в Мексиці та Аргентині.

Ірина Петренко, "Українська енергетика"

← до списку новин

Знайти подію