Стало відомо про депутатів, які вивчатимуть екологічні ризики видобутку сланцевого газу

22 березня 2013

До робочої групи, створеної на засіданні фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", увійшли 13 народних депутатів. Їх завданням є з'ясування питань, що виникли у зв'язку з початком реалізації програм з видобутку сланцевого газу в Україні.

Про це "Українській енергетиці" повідомили у прес-службі парламентської фракції ВО "Батьківщина".

До складу групи увійшли такі народні депутати: Микола Мартиненко, Арсен Аваков, Микола Томенко, Олександра Кужель, Сергій Пашинський, Микола Княжицький, Роман Ілик, Андрій Кожем’якін, Костянтин Бондарєв, Лідія Котеляк, Андрій Парубій, Андрій Пишний та Андрій Павелко.

Найближчим часом робоча група має намір провести низку зустрічей з представниками компаній Shell і Chevron в Україні, представниками Кабінету Міністрів, відповідних міністерств та відомств.

Нагадаємо, ВО "Батьківщина" ініціювала проведення широкого громадського обговорення екологічних ризиків при видобутку сланцевого газу, щоб унеможливити будь-які негативні наслідки.

Зокрема, фракція ухвалила рішення провести у квітні в комітеті Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу громадські слухання на тему: "Забезпечення екологічної безпеки, запобігання ліквідації негативного впливу видобування нетрадиційних вуглеводнів на навколишнє природне середовище у зв'язку з укладанням та під час виконання Угод про розподіл продукції".

Окрім того, в рамках підготовки до слухань обласним партійним організаціям доручено провести широке обговорення законопроекту №2318 щодо забезпечення екологічної безпеки видобування нетрадиційних вуглеводнів, зареєстрованого 18 лютого депутатами фракції ВО "Батьківщина" Арсеном Аваковим і Миколою Томенком, із залученням до обговорення громадськості й експертів.

Як повідомлялось, Верховна Рада відмовилася проводити парламентські слухання на тему "Екологічні проблеми видобутку сланцевого газу в Україні", що були заплановані на 20 березня.

Ірина Петренко, "Українська енергетика"

← до списку новин

Знайти подію