Спільна діяльність "Шелл" та "Укргазвидобування"

Оператор: Shell
Площа: 1300 кв. км

1 вересня 2011 року "Шелл" та ДК "Укргазвидобування" підписали оновлений договір про спільну діяльність, який передбачає проведення пошуково-розвідувальних робіт на шести ліцензійних ділянках площею близько 1300 км2 в Харківській області.

Частки "Шелл" та ПАТ "Укргазвидобування" в даному проекті складають 50% кожна. "Шелл" є оператором спільної діяльності в рамках договору.

Початковий етап пошуково-розвідувальних робіт передбачає буріння декількох пошукових свердловин.

По завершенню початкового етапу пошуково-розвідувальних робіт витрати "Шелл" на спільну діяльність можуть досягти 200 млн. дол.

Буріння першої пошукової свердловини Біляївська-400 поблизу с. Веселе Первомайського району Харківської області на Павлівсько-Світлівській ліцензійній ділянці в рамках проекту почалося в жовтні 2012 року в Первомайському районі Харківської області.

Свердловину Біляївську-400 бурять вертикальним методом до березня-квітня 2013 року до глибини 5250 метрів. Для буріння використовується буровий верстат міжнародного підрядника Saipem (Італія), що раніше працював на бурінні свердловин британської Regal Petroleum.

У березні 2013 року "Шелл" та "Укргазвидобування" на громадських слуханнях отримали згоду жителів Близнюківського району на буріння другої пошукової свердловини Ново-Мечебіловська-100.

Знайти подію