Наші експерти

Девід Йокстхаймер коментарі експерта
Гідрогеолог та фахівець з поширення інформації, Марцеллуський інформаційно-просвітницький та дослідницький центр Університету штату Пенсильванія (США) ?задати питання

Біографія експерта

Девід Йокстхаймер, професійний геолог, працює у Марцеллуському інформаційно-просвітницькому та дослідницькому центрі (Marcellus Center for Outreach and Research, MCOR) Університету штату Пенсильванія. Саме в цій інституції він наразі завершує докторантуру з геологічних наук.

Пан Йокстхаймер відповідальний за вивчення питань використання водних ресурсів, якості води та охорони навколишнього середовища, пов'язаних з розробкою природних ресурсів, зокрема сланцевого родовища Марцеллус. Він виступає в ролі переговірника між Університетом штату Пенсильванія, бізнес-колами у сфері видобутку газу, природоохоронними організаціями, органами місцевого самоврядування та широкими колами громадськості, щоб консультувати зацікавлені сторони з ключових екологічних питань.

Перед тим, як приєднатися до MCOR, протягом 18 років працював консультантом-гідрогеологом та зареєстрований у штаті Пенсильванія як професійний геолог (professional geologist, P.G.). До сфери його зацікавлень належать: розвиток водопостачання, геофізичне вимірювання, екологічна дозвільна система, геологія нетрадиційних ресурсів, інтегрований менеджмент водних ресурсів.

← до Коментарів експерта

Знайти подію