Наші експерти

Радослав Наков коментарі експерта
Професор, заступник директора, Інститут геології Болгарської академії наук ?задати питання

Біографія експерта

Закінчив Університет гірничої справи і геології в Софії, спеціальність - геологія та розвідка корисних копалин. У 1989 році здобув ступінь доктора наук (структурна геологія та геотектоніка) у Інституті геології Болгарської академії наук.

У 1979 році - геолог Engineer Geological and Hydrogeological Exploration Corporation. У 1982-1985 роках працював спеціалістом з питань геологічного картографування та розвідки руд в компанії Redki Metali Corporation. З лютого 1985 року працює в Інституті геології.

Двічі (1991-1992, 1997) в якості дослідника працював у Массачусетському технологічному інституті (США). У 2002-2003 роках був гостьовим дослідником Університету Уппсали (Швеція). 

Сфери професійного інтересу: Еволюція континентальних окраїн. Екстенсійні процеси в літосфері. Зв'язок між малими і регіональними структурами. Поклади корисних копалин. Аналіз басейнів. Дистанційне зондування. Геозбереження, геологічний спадок і геопарки.

Окрім рідної болгарської, вільно володіє англійською, французькою та російською мовами.

Має більше 110 статей та 60 презентацій на різних конференціях. Голова Болгарського геологічного товариства, член ProGEO (європейська асоціація зі збереження геологічного спадку), член Виконавчого комітету Болгарського наукового союзу гірничої справи, геології та металургії.

← до Коментарів експерта

Знайти подію