Наші експерти

Ірина Лендел коментарі експерта
заступник директора, Центр економічного розвитку при Коледжі урбаністики Університету Клівленда (Cleveland State University, США) ?задати питання

Біографія експерта

Д-р Ірина Лендел є заступником директора Центру економічного розвитку при Коледжі урбаністики Університету Клівленда (Cleveland State University). Пані Лендел є економістом з великим досвідом проведення наукових та прикладних досліджень, а також аналізу регіонального і галузевого економічного розвитку. Її дослідження включають у себе проекти з галузевого аналізу, в тому числі індустрії високих технологій, нафтогазової промисловості, чорної металургії і оптики; економічного розвитку на основі технологій; екології інновацій. Вона також досліджує економічні наслідки і роль університетів в регіональних економіках.

Д-р Лендел також пов’язана з Центром енергетичної політики та прикладних застосувань. Вона здійснює дослідження в галузі енергетичної політики та кращих практик управління водними ресурсами. Д-р Лендел була провідним аналітиком у проекті з дослідження економічного впливу розробки родовища Utica Shale в штаті Огайо. Вона була консультантом Світового банку та Research Triangle Institute, а зараз працює з Програмою технологій для підприємництва Фонду громадянських досліджень та розвитку (CRDF Global). Вона є помічником редактора видання Economic Development Quarterly та активним блогером Crain’s Ohio Energy Report.

Пані Лендел закінчила Івано-Франківський інститут нафти і газу, отримавши ступінь магістра з відзнакою. По завершенню післядипломної освіти в РДУ нафти і газу ім. І.М. Губкіна у Москві, вона отримала ступінь кандидата економічних наук в Інституті регіональних досліджень НАН України. Другий докторський ступінь з урбаністики зі спеціалізацією на економічному розвитку вона отримала в Коледжі урбаністики Університету Клівленда. Д-р Лендел отримала звання Fulbright New Century Scholar у 2009/10 академічному році.

http://www.urban.csuohio.edu/faculty_staff/staff/lendel.html

← до Коментарів експерта

Знайти подію