Наші експерти

Вірджинія Бреннон коментарі експерта
Помічник директора з питань енергетики та води, Департамент природних ресурсів штату Колорадо (США) ?задати питання

Біографія експерта

Як помічник директора з питань енергетики та води Департаменту природних ресурсів штату Колорадо, Вірджинія Бреннон працює на розвиток та впровадження політики щодо нафти і газу, видобутку та водних ресурсів. Вона консультує та координує роботу управлінь в рамках Департаменту, відповідальних за менеджмент енергетичних та водних ресурсів, включаючи Комісію з питань збереження нафти і газу штату Колорадо та Управління водних ресурсів.

 

До приходу в Департаменту природних ресурсів у 2010 році, Вірджинія протягом трьох років працювала над питаннями клімату та енергетичної політики в Департаменті охорони здоров'я та навколишнього середовища штату Колорадо. До цього, вона протягом семи років працювала в якості помічника  прокурора в Управлінні природних ресурсів Генеральної прокуратури штату Колорадо, де вона представляла Департамент охорони здоров'я та навколишнього середовища в питаннях небезпечних відходів і Департамент природних ресурсів у справах, пов'язаних з правами на воду.

Вірджинія отримала ступінь доктора юридичних наук в Університеті Денвера та ступінь магістра економіки Університету Колорадо.

← до Коментарів експерта

Знайти подію