Наші експерти

Герхард Тонхаузер коментарі експерта
Професор, Гірничий університет м. Леобен (Австрія) ?задати питання

Біографія експерта

Герхард Тонхаузер має 15-річний досвід у нафтогазовій галузі, зокрема оцінки, аналізу та управління бурінням і пов'язаних з ним даних. Він також є засновником TDE Thonhauser Data Engineering GmbH - сервісної компанії, що надає міжнародним корпораціям послуги з аналізу та бенчмаркінгу ефективності буріння, інжинірингу, розробки програмного забезпечення.

З 2003 року Тонхаузер працює професором Гірничого університету м. Леобен (Австрія) та очолює кафедру бурового та облаштувального машинобудування.

До сфери його наукових досліджень і розробок належить комбіноване моделювання "Буровий моніторинг і діагностика", просунутий моніторинг і зондування, а також аналіз буріння для оптимізації й автоматизації процесу буріння і для вдосконалення управління знаннями в бурових організаціях.

З 2009 року Герхард Тонхаузер очолює ініціативу Environmental Friendly Drilling Systems у Європі, яка зосереджена на розвитку бурових та облаштувальних технологій з "нульовою шкодою для довкілля" (Zero Harmful Environmental Impact).

Пан Тонхаузер отримав ступінь доктора наук у нафтогазовому машинобудуванні (PhD in Petroleum Engineering) в Гірничому університеті м. Леобен (Австрія). Він є активним членом Спілки нафтогазових інженерів (SPE).

← до Коментарів експерта

Знайти подію