Розробка нетрадиційного газу: соціальні та економічні вигоди для Харківщини

Інформаційна брошура у зрозумілій та доступній формі представляє висновки першого в Україні дослідження про соціально-економічні переваги розробки нетрадиційних вуглеводнів на регіональному рівні, здійсненого аналітичним центром DiXi Group в рамках програми "Український інститут газу нетрадиційних джерел".
 
"Український інститут газу нетрадиційних джерел" – це програма, що реалізується компанією "Шелл" за підтримки Британської Ради в Україні в рамках виконання угоди про розподіл вуглеводнів, що видобуватимуться в межах ділянки Юзівська. Частиною програми є вивчення нетехнічних аспектів пошуку та видобутку газу нетрадиційних джерел.
 
Мета програми - сприяти обміну досвідом між українськими та іноземними партнерами у сфері видобутку нетрадиційних вуглеводнів, підвищити рівень знань, вмінь і кваліфікації фахівців у цій сфері, вивчити економічні, екологічні та соціальні аспекти впливу таких проектів на розвиток країни в цілому та громад на регіональному та місцевому рівнях, а також підвищити обізнаність громадськості з питань відповідальної розробки вуглеводнів.

Теги: Нетрадиційний газ, Харківська область

← до списку

Знайти подію