газ ущільнених порід

4 квітня 2016

Круглий стіл в Полтавській ОДА по поточним питанням роботи підприємств нафтогазової галузі області

1 квітня 2016 року в приміщенні Полтавської облдержадміністрації під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Головка відбулася нарада з порядком денним: «Про поточні питання роботи підприємств нафтогазової галузі області».

30 травня 2016

Домогтися відчутного збільшення видобутку можна лише за допомогою нових технологій, зокрема ГРП - ЗМІ

У травні державна компанія "Укргазвидобування" презентувала Кабміну програму "20/20" — проект збільшення видобутку природного газу до 2020 р. з нинішніх 14,5 млрд кубометрів до 20 млрд. Офіційно заявлена мета — "не просто втримувати падіння видобутку, а наростити його обсяги".

 

11 листопада 2013

Нетрадиційний газ не буде дуже дешевим - експерти

Сланцевий газ, який видобуватиметься в Україні, навряд чи буде втричі дешевшим за імпортований нині з Російської Федерації, адже умови його продажу диктуватимуть європейські ринкові тенденції.

5 листопада 2013

Україна повністю забезпечить себе газом за рахунок проектів з Shell і Сhevron - Янукович

Реализация проектов с компаниями Shell и Сhevron по добыче сланцевого газа позволит Украине к 2020 году выйти на полное обеспечение себя газом.

Как сообщили УНИАН в пресс-службе Президента Украины Виктора Януковича, об этом он заявил на пленарном заседании Совета отечественных и иностранных инвесторов на тему «Инвестиции в развитие экономики и социальной сферы в условиях действия зоны свободной торговли с Европейским Союзом».

31 жовтня 2013

Розробка сланцевого газу в Україні гальмується через брак сервісних компаній - експерт

На міжнародній конференції "Нетрадиційні нафта і газ. Східна Європа і СНД"  експерти зауважили, що видобуток сланцевого газу гальмується не тільки через політичні проблеми і недосконалість законодавства, а й через брак сервісних компаній.

31 жовтня 2013

Ще 5 років нетрадиційний газ в Україні лише розвідуватимуть - експерт

29 октября, в стенах НТЦ «Психея» состоялся экспертно-аналитический круглый стол на тему: «Основные вопросы добычи газа из традиционных и нетрадиционных источников», который собрал ведущих отраслевых экспертов и всех, кто интересуется тематикой добычи углеводородов в Украине не только в стенах НТЦ «Психея», но и у экранов мониторов в режиме on-line.

Знайти подію